Rychlý kontakt

GS PLUS s.r.o.
Bohunická cesta 385/5
664 48 Moravany
IČ: 26234912
DIČ: CZ26234912

Stavbyvedoucí pro divizi Pozemní stavby

Body Buďte nepřehlédnutelní už z dálky. Ať už jedete na schůzku, nebo jen parkujete před firmou, díky zajímavému reklamnímu polepu si vás všimne každý kolemjdoucí. Vymyslíme pro vás kreativní návrh, díky kterému si vás všichni zapamatují na první pohled. Logo, webovky, slogan a jakékoliv vzory a obrázky nejsou problém.

Body Buďte nepřehlédnutelní už z dálky. Ať už jedete na schůzku, nebo jen parkujete před firmou, díky zajímavému reklamnímu polepu si vás všimne každý kolemjdoucí. Vymyslíme pro vás kreativní návrh, díky kterému si vás všichni zapamatují na první pohled. Logo, webovky, slogan a jakékoliv vzory a obrázky nejsou problém. Body Buďte nepřehlédnutelní už z dálky. Ať už jedete na schůzku, nebo jen parkujete před firmou, díky zajímavému reklamnímu polepu si vás všimne každý kolemjdoucí. Vymyslíme pro vás kreativní návrh, díky kterému si vás všichni zapamatují na první pohled. Logo, webovky, slogan a jakékoliv vzory a obrázky nejsou problém.

Pracovní náplň:

  • odborné vedení a koordinace stavby
  • kontrola a koordinace projektové dokumentace
  • příprava a řízení dodavatelského systému stavby
  • spolupráce na obchodních podmínkách – příprava Smluv o dílo
  • řízení a kontrola ekonomického průběhu zakázky včetně vyhodnocovacího procesu
  • tvorba rozdílových rozpočtů a spolupráce při vytváření cenových nabídek
  • příprava a kontrola technologických postupů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ  stavebního zaměření
  • MS Office
  • BUILD Power – výhodou, není podmínkou
  • znalost pravidel rozpočtování a čtení projektové dokumentace
  • řidičský průkaz skupiny B
  • organizační schopnosti
  • odpovědnost, důslednost a aktivní přístup
  • schopnost týmové spolupráce
  • praxe na obdobné pozici vítána – není podmínkou
  • autorizace podle zákona č. 360/1992 sb. vítána – není podmínkou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost seberealizace a dalšího profesního rozvoje
  • zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým pracovním výsledkům
  • stravné
  • dovolená navíc

Na GS PLUS se můžete spolehnout

Výroba dopravních značek

Více než 20 let vyrábíme vysoce kvalitní dopravní značky. Kompletní výrobu si zajišťujeme sami a žádný z dílů nedovážíme.

Standardy a certifikáty

Naše značky dodržují všechny povinné standardy, garantují třídu retroreflexe a odpovídají povinným certifikátům.

Montáž značek

Zajistíme profesionální montáž svislých i vodorovných dopravních značek, železničních a plavebních značek, ale také značení cyklotras a turistických cest.

Nechte nám na sebe kontakt, obratem se ozveme!

Vyplňte prosím celé jméno
Vyplňte prosím telefonní číslo
Vyplňte prosím email
Vyplňte prosím zprávu