• Kovovýroba a tiskařské práce

Kovovýroba a tiskařské práce

Vytiskneme, polepíme a namontujeme.

Podle vašich představ

Reklama musí být nejen kvalitně vytištěná, ale i profesionálně umístěná. Můžete se spolehnout jak na kvalitní tiskařské a kovovýrobní stroje, tak zároveň na více než 10letou praxi, kterou v oboru máme.

Kromě běžných vinylových fólií zajistíme kvalitní potisk bannerů, síťoviny, okenních fólií, reflexních fólií a také potisk plakátů a billboardů. Vaše projekty vám vytiskneme až do šířky 160 cm ve vysoké kvalitě. Aby fólie vydržela co nejdéle, jednotlivé výtisky laminujeme.

Dále nabízíme originální polep kartonových krabic, kterými můžete vyzdobit váš výstavní stánek. A v případě potřeby si z nich můžete udělat židli nebo stolek.

Kovovýroba

Kvalitní laser nám umožňuje precizně ořezat výtisky a prořezávat fólie. Díky řezacímu plotru řežeme i do velmi tvrdých fólií. Vyrobíme pro vás světelné boxy a reklamní výstrče a vaše reklama bude nepřehlédnutelná.

Ostatní polepy

Ať už potřebujete polepy billboardů, lightboxů či rámů jízdního kola, nemusíte se bát nepříznivého počasí. Náš digitální tisk je odolný proti přírodním podmínkám.

Chcete být vidět? Kontaktujte nás