• blog

Články blogu

K čemu jsou dobré balisety?

Každodenní doprava před nás často klade výzvy v podobě chaosu na silnicích a neustálého nedovoleného parkování. Hledáte-li účinné řešení, které přináší pořádek a bezpečnost, není třeba hledat dál.

Balisety se stávají stále oblíbenějším řešením pro zlepšení organizace dopravního prostoru. Proč tomu tak je?

Číst celý článek...

5 tipů pro samosprávy – jak vylepšit park?

Každý park představuje srdce komunity, místo setkávání a odpočinku pro obyvatele. Pro místní samosprávy je důležité neustále hledat způsoby, jak zlepšit tato prostředí a poskytnout návštěvníkům optimální zážitek. Zde se podíváme na pět zásadních tipů na úpravy a vylepšení, které mohou proměnit běžný park v oázu klidu a pohody.

Číst celý článek...

Jak připravit auto na polep?

Plánujete umístit na svůj automobil reklamní či designový polep? Pro dosažení optimálního výsledku je nezbytné správně připravit auto na tento proces. Přečtěte si několik doporučení, kterých byste se při chystání svého vozidla měli pro úspěšnou aplikaci polepové folie držet.

Číst celý článek...

Jak funguje přeškrtnutí dopravních značek?

Dopravní značky jsou nepostradatelnou součástí našich silnic, ale možná jste si někdy položili otázku, proč jsou některé značky přeškrtnuté zprava doleva, zatímco jiné jsou protnuté průsečíkem zleva doprava. Tyto zdánlivě drobné rozdíly mají svůj zásadní význam.

V tomto článku se podíváme na důvody a historii tohoto jevu.

Číst celý článek...