Baliseta Z11h zelená

Počet kusů:
do 2 týdnů
Cena:
1 145 Kč bez DPH
1 385 Kč s DPH
cena včetně kotvícího šroubu

Kód produktu: GS_Baliseta_zel

Tvar balisety zajišťuje flexibilitu a zaručuje výjimečnou robustnost. Geometrie vlnovce umožňuje snížit trhací efekt během případného nárazu vozidla.

V případě nárazu vozidla způsobí baliseta Z11h díky své konstrukci menší materiální škody, a proto poskytuje větší bezpečnost účastníkovi silničního provozu.

Díky flexibilitě vylepšené vlnovcovým systémem balisety Z11h jsme vyvynuli originální patentované uchycení plastové montážní desky (technický a recyklovatelný polymer)
Díky této technologii mohl být design této desky navržen tak, že minimalizuje poškození balisety během nárazu způsobeného vozidlem (systém proti proříznutí). Kromě toho je zcela antikorozní.

Tento produkt byl navržen s maximálním ohledem na životní prostředí a na jeho výrobu je potřeba minimum materiálu díky optimalizaci jeho rozložení ve výrobku pro výjimečnou robustnost.
Když je baliseta Z11h promáčknuta vozidlem, komprese může odmrštit montážní zátku,  proto je z biologicky odbouratelného materiálu, který se rozkládá při kontaktu s půdou a mikroorganismy.

Materiál: Polyethylen s nízkou hustotou, 100% recyklovatelný
Rozměry: horní část balisety Ø 200 mm, spodní část Ø 165 mm
Hmotnost: Přibližně 1,3 kg (nejlehčí na trhu)
Upevňovací deska: 100% recyklovatelný technický polymer
Zátka: Bio-polymer 100% biologicky odbouratelný v přírodním prostředí (přítomnost mikroorganismu) (podle normy DIN EN 13432).
UV ochrana: 5letá záruka (mechanické a kolorimetrické vlastnosti) v mezích běžného používání
Použitá technologie: vytlačování vyfukováním a vstřikování pro montážní desku
Dva límce 100 mm retroreflexní fólie třídy 2 podle
Kotevní systém: SPIT s roletovým systémem usnadňujícím umístění balisety

Baliseta prospekt ke stažení